1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Koučingas organizacijoje

AKas yra lyderis ir kaip kouchingas padeda pasiekti rezultatų? Štai tokiu klausimu buvo pradėta Finansų analitikų asociacijos (FAA) diskusija apie koučingo naudą organizacijoms ir lyderiams.

Plačiau...

Pensijų anuitetai - įžvalgos iš diskusijos

Daiva GerulyteNorint užtikrinti skaidrų ir finansiškai tvarų pensijų anuiteto fondo funkcionavimą, reikia nepriklausomo ir kompetentingo ekspertų komiteto. Tokią pagrindinę mintį išsinešėme iš 2019 m. spalio pabaigoje Finansų analitikų asociacijos (FAA) diskusijos apie pensijų anuitetus, kur FAA nariai turėjo galimybę susipažinti su pensijų anuiteto fondo kūrimo procesu. Daiva Gerulytė, VSDF valdybos Pensijų anuiteto skyriaus vadovė, pasidalino informacija kaip veiks sistema, kaip bus užtikrinta, kad ji būtų apolitiška. Dėkui Daivai už pasidalintas žinias, kaip nustatoma pensijų anuiteto kaina, kaip bus valdomas pensijų anuitetų fondas.

Plačiau...

Naujausi FAA narių straipsniai

MVjurateAsociacija džiaugiasi savo narių aktyvumu, pasisakant aktualiomis temomis žiniasklaidoje.

Žurnale "Valstybė" skaitykite FAA valdybos nario Mindaugo Vaičiulio straipsnį apie #investech lemiančius pokyčius. O štai FAA narė Jūratė Majauskienė kas mėnesį apžvelgia mėnesio sandorius rubrikoje portalo vz.lt rubrikoje "Mėnesio sandoris".

Plačiau...

Bręsta proveržis darbdaviams prisidedant prie darbuotojų kaupimo pensijai

MVVŽ cituoja FAA valdybos narį Mindaugą Vaičiulį straipsnyje apie darbuotojų motyvavimą kaupiant pensijai. Tikimasi, kad atsiradęs mokestinis aiškuma populiarins darbdavių įmokas į darbuotojų pensijų sąskaitas. Mindaugas straipsnyje atkreipia dėmesį į mokesčių ir išlaidų svarbą ilgalaikiame pensijų kaupime, pabrėždamas, kad investicijų grąža nėra garantuota, bet sumokėtus mokesčius prarasime garantuotai. „Paprastai galime tikėtis, kad pensijų fondų mokesčiai bus vidutiniškai mažesni nei gyvybės draudimo investicinių produktų. Skaičiuojant investicinio gyvybės draudimo mokesčius, reikia įtraukti ne tik tiesioginius mokesčius, sumokamus draudimo bendrovei, bet ir pasirinktos
investicinės krypties valdytojo mokesčius, kurie slepiasi krypties vieneto vertėje", – cituojamas M. Vaičiulis.

Plačiau...

FAA diskutuota apie "Ignitis grupės" bendrovių listingavimo peripetijas

ignFinansų analitikų asociacija (FAA) lapkričio 14 d. diskutavo su "Ignitis grupės" vadovais apie planus delistinguoti dukterines bendroves „ESO" ir „Ignitis gamyba". Grupės vadovas Darius Maikštėnas ir finansų direktorius Darius Kašauskas paaiškino, kad dukterinių bendrovių pasitraukimas iš biržos tėra įžanga į visos grupės listingavimą biržoje, ką išvakarėse patvirtino ir Finansų ministras V. Šapoka, sudaręs tam besirengsiančią darbo grupę.
FAA sveikina iniciatyvą listinguoti reikšmingą „Ignitis grupės" akcijų paketą, užtikrinant pakankamą jų likvidumą antrinėje rinkoje, nes tai prisidėtų prie Lietuvos kapitalo rinkos plėtros. Platinant grupės akcijas svarbu pasiūlyti jas ir Lietuvos gyventojams mažomis sumomis, taip populiarinant investavimą Lietuvoje.

Plačiau...

Ateities verslas - šeimos rankose

73FAA nario, "KPMG Baltics" įmonių finansų skyriaus vadovo Darius Klimašauskas įžvalgos VŽ straipsnyje apie SVV ateitį ir rūpesčius, su kuriais susiduria įmonių savininkai.

Naftos rinkoje daug žaidėjų, daug emocijų; benzino rinkoje paprastai dirba profesionalai

Nafta2 Įsimenančios žinios – kai benzino kainą paaiškina pagal parduodančios pieną močiutės iš Panevėžio pavyzdį. Suprantama, aišku ir paprasta. Kaip ir kitos papasakotos istorijos, kurios leido įsigilinti į magišką naftos pasaulį.

Plačiau...

Paaiškėjo „Metų finansų vadovas 2019 m.“

MFV 2019„Metų finansų vadovu " šiemet tapo Aidas Tamošiūnas, UAB „Tele2" finansų vadovas. Nominacija įteikta „Verslo žinių" finansininkams ir buhalteriams skirtoje konferencijoje.
„Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šį konkursą organizavo jau šeštą kartą.

Plačiau...

Lietuvoje verslų pirkėjai recesijų nebijo – rinka auga 50% greičiu

jurate

Pasaulinėje sandorių rinkoje nuotaikoms jau apniukus, Lietuvoje verslų pirkėjai ir pardavėjai nemažina rankų pliaukštelėjimo tempo, o ypač daug interesantų pritraukia IT sektoriaus įmonės, nors ir nematyti megasandorių. Pasak specialistų, rinką maitina ir toliau maitins per rizikos kapitalo fondus ateinantys pinigai, kurių tik daugės.

Plačiau...

Prasideda konkursas „Metų finansų vadovas 2019“. Kviečiame dalyvauti

if2019„Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija jau septintą kartą organizuoja Metų finansų vadovo/-ės rinkimus. Tai vienintelis Lietuvoje vykstantis konkursas, kurio pagrindinis tikslas yra įvertinti profesionaliausius Lietuvos finansų vadovus.

Kviečiame nominuoti Finansų vadovą/ę užpildant dalyvio anketą. Ją sudaro klausimai, tiesiogiai susiję su finansų vadovo vykdomomis užduotimis, įsitraukimu priimant svarbius strateginius sprendimus, atsakomybę įmonėje. Anketą galite pildyti iki rugpjūčio 23 dienos.

Plačiau...

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
A. Goštauto g. 40A (Strata)
LT-01112 Vilnius
Tel.: +370 615 19 689
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.